strona główna kontakt
MAŁGORZATA BIELECKA-SKOP - NASZA PANI DYREKTOR
DAMIAN BENDLIN
MONIKA BOLEWSKA
ANETA KALWARA
JAKUB TOKARSKI
ARKADIUSZ WIŚNIEWSKI
Sandra Cendrowska

Lubię sprzątać. Lubię telewizję i muzykę. Lubię też odpoczywać. Jestem ładną dziewczyną, oczywiście mam fajne koleżanki w klasie.

 

Dominika KRAŚNICKA

Słucham muzyki, oglądam telewizję. Lubię sobie pisać na laptopie. Jestem fajną koleżanką i fajną dziewczyną.

 

Szymon PrzeŹdzięk

Lubię słuchać muzyki. Bardzo lubię przyjeżdżać do szkoły i spotykać się koleżankami i kolegami.

 

Maja Wilento

Jestem zdolna, wykonuję wszystkie prace. Lubię słuchać muzyki i lubię oglądać telewizję. Lubię chodzić do kosmetyczki.

 

   

Paweł Kwiatkowski

Mam na imię Paweł. Chodzę do szkoły Przysposabiającej do Pacy. Lubię grać na komputerze. Lubię jeść chleb z kiełbasą. Lubię oglądać roboty. Lubię dużo spać. Lubię chodzić na basen.

 

Krzysztof Neuman
  Dawid Pacholski
Łukasz Świątkowski
 

Anastazja Szenkowska

Mam na imię Anastazja. Chodzę do szkoły. Lubię słuchać muzyki „Boysów” oraz Radia Maryja. W trakcie wolnego czasu lubię oglądać telewizję Trwam. Lubię słodycze.

 

 

Alicja kruszewska

Lubię słuchać muzyki, oglądać telewizję, grać na komórce. Lubię pomagać mamie. Mam fajnych kolegów w klasie i Anastazję, podoba mi się szkoła.

 

Karolina Kusz

Lubię chodzić do szkoły i spotykać się z koleżankami i kolegami. W wolnym czasie lubię oglądać telewizję, zwłaszcza seriale: „Na dobre i na złe” oraz „Lekarze”.  Moim ulubionym aktorem jest Marcin Rogacewicz. Lubię oglądać żużel. Bardzo lubię jeździć na wycieczki.

Karol Skiba

Mam imię Karol. Lubię wyjeżdżać na wycieczki. Lubię pisać na tablicy. Lubię oglądać telewizje. Interesuję się muzyką, lubię słuchać muzyki z płyt. Lubię słuchać Piotra Kupichy, Piaska i Kombi. Interesuję się samochodami . A w domu lubię sprzątanie odkurzaczem i chodzić z mamą na zakupy.

 

   

Kamil Gerc

W wolnym czasie łowię ryby z wujkiem. Lubię grać w piłkę nożną. Jak mam czas jeżdżę rowerem. Lubię jeździć motorem, Simsonem Rometem i WSK - ą 125. Hoduję króliki. Mam ich 20, są łaciate i białe, czarne i szare.

 

Dawid Stanewicz

Lubię oglądać mecze w telewizji. Byłem 2 razy na pielgrzymce na Jasną Górę, w grupie brązowej. Chciałbym być pomocnikiem stolarza.

 

Wojciech Gulczyński

Lubię się bić, nie lubię wyzywać. Lubię pomagać kolegom. Lubię biegać i grać w piłkę nożną. Nie lubię wyrzucać śmieci. Lubię chodzić do szkoły. Jak mam wolny czas idę do koleżanki. Chciałbym być stolarzem.

 
Mateusz Frątczak

Koledzy o Mateuszu - Mateusz potwierdził:

Lubię tańczyć i śpiewać. Lubię rysować. Nie lubię gadać. Lubię pracować.

 

  Damian Gieszkiewicz

Lubię grać na komputerze. Nie lubię chodzić do szkoły. Lubię jeździć skuterem i traktorem. Lubię biegać i jeździć rowerem.  Lubię hodować króliki.

Łukasz Król

(Lubię) pizzę, słodycze, frytki, ketchup, gofry z nutellą, hamburgery, piersi z kurczaka, ser.

Koledzy o Łukaszu: Lubi zamykać drzwi i drzwiczki w szafkach. Lubi wyć.

Małgorzata Jonatowska

Mam za imię Gosia. Lubię tańczyć, szyć, gotować i jeździć na łyżwach. Lubię też sprzątać, a w wolnym czasie odpoczywam: leżę, oglądam telewizję i rysuję.

 

Monika Gogolin
Mateusz Klaban

Mam na imię Mateusz. Mam 22 lata. Lubię tańczyć, szyć, słuchać muzyki, pływać, ćwiczyć i spać. Lubię lekcje religii, liczenie i pisanie. Lubię chodzić do szkoły. Latem lubię jeździć nad morze i chodzić do McDonald'sa.

 

Mateusz Nagorzycki

Co lubi Mateusz: frytki z ketchupem, jajko, kotlet, klops, mięso białe, słodycze, spokój, muzykę (najbardziej piosenkę „Na co komu dziś”),

w szkole „Anioł Pański”.

Koledzy o Mateuszu: Lubi klaskać i tupać.

 

Sylwia Walter

Lubię ćwiczyć. Lubię przerwy. Lubię frytki i hamburgery, ryż. Cukierki oraz czekoladę. Lubię jeździć nad jezioro.

 

Julita Czarnecka

Nazywam się Julita Czarnecka. Moje zainteresowanie w szkole to czytanie, pisanie i dekorowanie ozdób bożonarodzeniowych. Moje zainteresowania w domu to granie na komputerze, granie w Chińczyka, oglądanie telewizji i czasopism o modzie na przykład Avanti, Quelle i Klingel. Lubię też słuchać muzyki na przykład  Dance, Disco Polo i stare lata 90.

  Maciej Bujanowski
Adam Kujawa

1 września 2011 przyszedłem do szkoły i poznałem tu panią Emilię, pana Piotra, panią Wiolettę, pana Zbyszka, pana Rafała i panią Magdę Kucharek.  Potem poznawałem następnych nauczycieli. Bardzo mi się spodobało w tej szkole.  Lubię Jagodę, Marcina, Radka, Przemka, Monikę i wszystkich nauczycieli. Bardzo mi się podoba taki spokój w tej szkole. Szczególnie podoba mi się w sali technicznej i w sali komputerowej.

 

Monika FĄk
PrzemYSŁAW Matusiak

Chodzę do klasy I A, moją wychowawczynią jest Pani Emilia Oszmiana. W naszej szkole lubię różne zajęcia np. Basen, w-f, Religię, Praktyki w ogrodzie, Zajęcia  stolarskie,  Zajęcia komputerowe.  Lubię też bardzo pisać i czytać.  Bardzo lubię kuchnię.  W czasie wolnym w domu lubię oglądać filmy, wychodzić z psami, grać na komputerze i pisać w notesach. Pomagam też rodzicom sprzątać kurze, odkurzać, układać ubrania, myć podłogi. 

Monika Gurlicka

Chodzę do Szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 26.  W szkole lubię bardzo praktyki w Torseedzie i zajęcia teatralne, lubię też religię, zajęcia komputerowe i zajęcia popołudniowe. Bardzo lubię koleżanki i kolegów ze szkoły. W domu lubię oglądać telewizję, słuchać muzyki z  radia i magnetofonu. Lubię też jeździć do cioci Agnieszki Kalkiewicz.

Jagoda Chojnicka

Chodzę do szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 26. Mam lekcje z panią Emilą Oszmianą. Lubię zajęcia stolarskie z panem Zbyszkiem, zajęcia z gospodarstwa domowego, zajęcia krawieckie. Bardzo lubię też basen. W czasie wolnym lubię słuchać muzyki na komputerze, pomagać w sprzątaniu mamie i tacie, lubię spacery z rodziną i psem. Lubię chodzić na zakupy i pomagać rodzicom je przynosić do domu.

JUSTYNA WENT

Nazywam się Justyna Went. Mam 21 lat. Uczę się w szkole przysposabiającej do pracy. Lubię pomagać mamie w domu: odkurzać, sprzątać i gotować. W wolnych chwilach czytam książki, gram na komputerze.

  ANNA GRZEGORZEWSKA
Leonard Tubielewicz
RADOSŁAW RASSAK

Uczniowie o Radku:  „Radek lubi puzzle układać, malować kredkami, malować  na szkle, na praktyki też lubi jeździć i lubi szyć. W ogóle Radek lubi chodzić do szkoły, lubi zajęcia komputerowe, cieszy się jak idziemy do siłowni i na sale gimnastyczną, bardzo lubi biegać. Radek lubi coś pisać w zeszycie i lubi różne gry. On chyba po prostu lubi wszystkie zajęcia. Taki wesoły kolega jest.”

MARTA WOLSZA

Na imię mam Marta. Moimi nauczycielami są : Pani Emila Łukaszewska , Pani Wioletta Małek, Pani Magda Anusiak, Pani Beata Bober-Kocoł, Pani Kasia Badaczewska , miałam też lekcje z Panią Magdą Kucharek. Uczy mnie też Pani Ania Perdenia. W szkole lubię jeździć na łyżwach, liczyć, pisać, czytać, lubię chodzić na komputery. Lubię chodzić na praktyki, na praktykach rozrywamy torebki z nasionami, wrzucamy je do kuwety i przesypujemy do worka. Jemy też śniadanie na praktykach. W czasie wolnym lubię słuchać radia i oglądam książki o zwierzętach leśnych i o ptakach, pomagam też mamie wycierać kurze i odkurzam swój pokój i lubię obierać ziemniaki na obiad.

MARCIN GĘBKA

W szkole lubię pisać. Zajęć najlepiej lubię wf oraz zajęcia
komputerowe. Lubię zupę czarninę oraz kurczaka z ziemniakami i
surówką. Wolnym czasie lubię słuchać muzykę i grać na komputerze

Jakub Piotrowski

Interesuję  się autobusami miejskimi. Kolekcjonuje różne modele samochodów. W wolnych chwilach słucham muzyki Budki Suflera, Elektryczne Gitary. Moje ulubione danie to zupa pomidorowa i kotlety schabowe. W szkole lubię zajęcia muzyczne i komputerowe.

 

DAMIAN MALINOWSKI
klasa I A
BEATA JANOWSKA  -   WYCHOWAWCA, NAUCZYCIEL FUNKCJONOWANIA OSOBISTEGO I SPOŁECZNEGO, PROWADZI ZAJĘCIA REWALIDACYJNE
ANNA PERDENIA - nauczyciel Przysposobienia do pracy, PROWADZI TEŻ ZajęCIA kształtująCE kreatywność - zajęCIA teatralnE,
klasa I B
JOLANTA GRULKOWSKA -  WYCHOWAWCA KLASY I B, nauczyciel Przysposobienia do pracy, PROWADZI TEŻ ZajęCIA kształtująCE kreatywność - zajęCIA muzyczne,
 MIROSŁAW OCHNICKI - NAUCZYCIEL FUNKCJONOWANIA OSOBISTEGO I SPOŁECZNEGO, PROWADZI ZAJĘCIA REWALIDACYJNE
klasa II A
ZBIGNIEW  MALICKI -  nauczyciel Przysposobienia do pracy, PROWADZI TEŻ ZAJĘCIA REWALIDACYJNE
 MONIKA MISZEWSKA - wychowawca, NAUCZYCIEL FUNKCJONOWANIA OSOBISTEGO I SPOŁECZNEGO, PROWADZI TEŻ ZAJĘCIA REWALIDACYJNE I ZajęCIA kształtująCE kreatywność - zajęCIA plastyczne,
klasa II B
Beata Bober-Kocoł - nauczyciel Przysposobienia do pracy - uczy szycia, PROWADZI TEŻ ZajęCIA kształtująCE kreatywność - zajęCIA teatralnE,
KAROLINA LEWANDOWSKA - wychowawca klasy, NAUCZYCIEL FUNKCJONOWANIA OSOBISTEGO I SPOŁECZNEGO, PROWADZI ZAJĘCIA REWALIDACYJNE
klasa III A
EMILIA OSZMIANA -  WYCHOWAWCA, NAUCZYCIEL FUNKCJONOWANIA OSOBISTEGO I SPOŁECZNEGO, 

PROWADZI ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

 Magdalena Anusiak - nauczyciel Przysposobienia do pracy, PROWADZI RÓWNIEŻ ZAJĘCIA REWALIDACYJNE
klasa III B
KATARZYNA PACZKOWSKA - PEDAGOG SZKOLNY, WYCHOWAWCA, NAUCZYCIEL FUNKCJONOWANIA OSOBISTEGO I SPOŁECZNEGO,  PROWADZI ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

 

Joanna Jedynak - nauczyciel Przysposobienia do pracy, PROWADZI ZAJĘCIA REWALIDACYJNE
POZOSTALI NAUCZYCIELE:
 MAGDALENA KUCHAREK - nauczyciel Przysposobienia do pracy, PROWADZI ZajęCIA kształtująCE kreatywność - zajęCIA MUZYCZNE,
WIOLETTA MAŁEK - NAUCZyciel WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, PROWADZI TEŻ ZAJĘCIA SPORTOWE,
KATARZYNA SPRINGMANN - KATECHETKA
KSIĄDZ PRZEMYSŁAW BADACZEWSKI - KATECHETA,  BRAT PANI KASI
PIOTR OSZMIANA - NAUCZyciel WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, PROWADZI TEŻ ZAJĘCIA SPORTOWE,
RAFAŁ BEDNARKIEWICZ  - PROWADZI ZAJĘCIA SPORTOWE ORAZ ZajęCIA kształtująCE kreatywność - zajęCIA STOLARSKIE
MAŁGORZATA RONOWICZ - NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
Pracują z nami również:
Pani Krysia - dba, żebyśmy pracowali w czystych salach
Pan kazimierz - pilnuje by wszystko działało jak należy
Pracowali z nami:
Pani zosia
Violetta Stasiorowska
 JOANNA PARUS
KSIĄDZ ADAM MACHOWSKI

 

Tu można przeczytać kazania księdza adama:

http://www.kazania.com.pl

KSIĄDZ MACIEJ GÓRKA

strona główna

kontakt